Pracownia rysunku i malarstwa

Jest wiele osób, które chciałyby dla przyjemności coś namalować lub stworzyć rysunek lub szkic. Chcemy dać im możliwość poznania warsztatu artysty, wejścia w ten świat wyrażany kreską i plamą. Dlatego w agoo pod koniec września rusza pracownia rysunku i malarstwa dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jeżeli ktoś chciałby wyrazić swoje emocje, uczucia za pomocą kreski lub barwnej plamy - zapraszamy do naszej pracowni! Tu, na cotygodniowych spotkaniach będziemy wprowadzać w tajniki warsztatu artysty. Te warsztaty powstały z myślą o ludziach, którzy pragną poznać różne techniki rysunkowe i malarskie, którzy lubią eksperymentować, chcą rozwijać swój sposób patrzenia na świat i wyobraźnię. 

Jeśli szukasz inspiracji, chcesz zrobić coś dla siebie i jednocześnie świetnie się bawić - te warsztaty są dla Ciebie! 

Zapraszamy do naszej pracowni dzieci od lat 8, młodzież do 17 roku życia oraz dorosłych od 18 lat do 100! Każda grupa wiekowa będzie mała program zajęć dostosowany do swoich potrzeb i możliwości.

Nie przygotowujemy do egzaminów wstępnych! Nasze warsztaty służyć mają przyjemności, rozwojowi, zdobywaniu doświadczeń i umiejętności - to są nasze priorytety! :)

W planie warsztatów między innymi:

- od szybkiego szkicu do rysunku 

- nauka kompozycji

- martwa natura

- tworzenie w oparciu o historię sztuki

- poznawanie różnych stylów i technik tworzenia

- rozwijanie wyobraźni i abstrakcyjnego myślenia

- nietypowe formy malarskie jak np mandala, kolaż

- malowanie przy wsparciu nowoczesnych mediów

spotkania z artystami tworzącymi w różnych technikach.

Ktoś chętny?

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 20 września od godziny 11:00 do 14:00 drzwi naszej pracowni w Poznaniu przy ul. Jackowskiego 38/3 będą szeroko otwarte. :)

Więcej informacji można uzyskać pod numerem: 606 644 084.

Click me