eventyZa każdym razem, gdy wymyślam projekt imprezy dla dzieci, chcę, by powstał świat nieszablonowy, pełen niespodzianek. Kiedy dziecko wkracza w ten świat, chcę by poczuło się wyjątkowo, by uwierzyło w tą chwilową bajkę. 🙂

Dla mnie, z racji zawodu, najważniejsza jest twórcza zabawa, stąd moje zamiłowanie do warsztatów plastycznych, na których opieram wszystkie moje scenariusze.

Na samym początku wymyślam świat, do którego zaproszę dzieci – w zależności od okazji i inspiracji, może to być np Lodowy Pałac Królowej Śniegu, albo Świat Zaczarowanego Wiosennego Kapelusza, może to być Kraina z Baśni tysiąca i jednej nocy, albo Afrykańska dżungla, Świat inspirowany Alicją po drugiej stronie lustra, Laboratorium zwariowanego Profesora Alberta… i wiele innych :))

Scenografię i kostiumy dla animatorów wymyślam tak, by były nieszablonowe, zaskakujące dla dzieci – np kostium Czerwonego Słonia czy Zielonej Żyrafy, chodzącej na obcasach.

Ponieważ cały proces twórczy mam pod kontrolą – zarówno scenografia, jak i kostiumy oraz wszystkie potrzebne rekwizyty i propozycje zabaw i warsztatów zawsze stanowią spójną całość.

Moja wyobraźnia w kreacji dziwnych światów nie powstrzyma się przed niczym… ważne, by było kreatywnie i radośnie.

Warsztaty plastyczne są tak wkomponowane w zabawę,dostosowane tematem i formą, że stają się jednorodną historią – dzieci wprowadzone w bajkę – realizują kolejne etapy scenariusza – jednocześnie bawiąc się i spędzając twórczo czas. Zawsze jest jakiś zaskakujący finał wspólnej zabawy, który daje poczucie dobrze spełnionej misji. Dzieciaki to uwielbiają!

Jeśli potrzebujesz zorganizować większą, bądź mniejszą imprezę dla dzieci, a nie chcesz sięgać po wciąż te same szablonowe rozwiązania – proszę o kontakt – z przyjemnością się tym zajmę, gwarantując dzieciom, że wejdą do ciekawego świata, który został stworzony z myślą o nich i to mały człowiek jest w nim najważniejszy.